热门联赛

选择语言: 简体 繁体 English
2021年12月03日  星期五
类型 时间 赛事 对阵 直播信号
07:00

COL D1

Deportes Tolima VS America de Cali
07:00

Laliga

Gremio (RS) VS Sao Paulo
08:00

Bo rechab

Real Tomayapo VS The Strongest
08:30

NBA

Milwaukee Bucks VS Toronto Raptors
08:30

NBA

Chicago Bulls VS New York Knicks
09:00

NBA

Oklahoma City Thunder VS Memphis Grizzlies
09:00

Ink la liga

Venados FC VS CF Atlante
09:05

COL D1

Millonarios VS Alianza Petrolera
10:00

NBA

Detroit Pistons VS Phoenix Suns
10:00

WCBA

Shanxi bamboo leaf blue women's basket VS Fujian women's basketball team
11:00

NBA

San Antonio Spurs VS Portland Trail Blazers
11:00

MEX D1

Pumas UNAM VS Atlas
12:30

WCBA

Zhejiang Chouzhou Bank Women's VS Mountain king women's basketball team
14:00

CFA

Quanzhou Yaxin VS Xi'an Wolves
14:00

CFA

Hebei Zhuoao VS Shaoxing Keqiao Yuejia
15:00

WCBA

Liaoning zhongda aluminum women's basketball team. VS Beijing shougang
15:00

CHA D1

Jiangxi Liansheng FC VS Bei Li Gong
16:15

Indonesia Super

Persik Kediri VS Persita Tangerang
16:30

NBL

Brisbane bullets VS Tasman, ants
16:45

AUS D1

Wellington Phoenix VS Western Sydney Wanderers
17:30

WCBA

Dongguan xintongsheng VS Inner Mongolia women's basketball team
18:00

Korea's basket

Changwon LG Sakers VS Anyang KGC
18:00

The Arab cup

Bahrain VS Iraq
18:00

Basketball

Busan Korea female armor BNK women's basketball team vs yongin samsung women's basketball team
18:00

Asian American super

Se Wan Boy VS FC Pyunik
18:30

NBL

Adelaide 36 people VS Perth Wildcats
19:15

Indonesia Super

semarang VS PSS Sleman
19:30

CHA D1

Xinjiang snow leopard VS Heilongjiang Lava Spring
20:00

WCBA

Tianjin women's basketball team VS Ncaa women's basketball team in China
21:00

The Arab cup

Oman VS Qatar
21:45

Indonesia Super

Persija Jakarta VS Pstni
22:00

IND SL

Chennai Titans VS East Bengal
22:30

Asian American super

Urartu VS FC Avan Academy
23:00

UKR D1

FC Shakhtar Donetsk VS FC Lviv
2021年12月04日  星期六
00:00

RUS D1

Zenit St.Petersburg VS FK Rostov
00:00

The Arab cup

Mauritania VS United Arab Emirates
01:00

TUR D1

Kasimpasa VS Besiktas JK
01:30

GER D2

Darmstadt VS Fortuna Dusseldorf
01:30

GER D2

Werder Bremen VS Aue
03:00

The Arab cup

Mauritania VS Tunisia
03:00

HOL D2

Helmond Sport VS Volendam
03:00

HOL D2

Stormvogels/Telstar VS VVV Venlo
03:00

HOL D2

FC Dordrecht VS Roda JC
03:00

HOL D1

FC Groningen VS Zewole
03:00

HOL D2

FC Den Bosch VS NAC Breda
03:00

HOL D2

Almere City FC VS FC Eindhoven
03:00

POR D1

Portimonense VS FC Porto
03:00

HOL D2

马斯特里赫特 VS FC Oss
03:30

SWI D1

Aarau VS Winterthur
03:30

GER D1

Union Berlin VS RB Leipzig
03:30

ITA D2

Perugia VS Vicenza
03:30

SWI D1

Stade Ouchy VS Neuchatel Xamax
03:30

SWI D1

Yverdon VS Schaffhausen
03:45

ENG Cup

Gateshead VS Charlton Athletic
03:45

ENG LC

Fulham VS Bournemouth
03:45

BEL D1

St.-Truidense VV VS Saint Gilloise
03:45

ENG Cup

Rotherham United VS Stockport County
04:00

Method b

Sochaux VS Pau FC
04:00

Method b

Quevilly VS Nancy
04:00

Method b

Ajaccio VS Valenciennes
04:00

Method b

Paris FC VS Bastia
04:00

Method b

Guingamp VS Dijon
04:00

SPA D2

Huesca SD VS Valladolid
04:00

Method b

Rodez Aveyron VS Nimes
04:00

SPA D1

Granada VS Alaves
04:00

Method b

Amiens VS USL Dunkerque
04:00

Method b

Grenoble VS Le Havre
05:15

POR D1

SL Benfica VS Sporting Lisbon
06:00

Laliga

Fortaleza VS Juventude
06:00

Laliga

Atletico Parana VS Cuiaba
06:15

ARG D1

Colon VS Atletico Tucuman
06:15

ARG D1

Central Cordoba SDE VS Union Santa Fe
07:00

Laliga

Sport Club Recife PE VS Flamengo
07:00

Laliga

Chapecoense SC VS Atletico Clube Goianiense
08:00

NBA

Cleveland Cavaliers VS Washington Wizards
08:00

NBA

Indiana Pacers VS Indiana Pacers
08:30

ARG D1

Gaza rumsfeld VS Patronato Parana
08:30

NBA

The timberwolves VS Brooklyn Nets
08:30

NBA

Philadelphia 76ers VS Atlanta Hawks
09:00

NBA

Orlando Magic VS Houston Rockets
09:30

NBA

New Orleans Pelicans VS Dallas Mavericks
10:00

NBA

Boston Celtics VS Utah Jazz
11:00

NBA

Los Angeles Clippers VS Los Angeles Lakers
11:00

NBA

Phoenix Suns VS Golden State Warriors
13:00

JPN D1

FC Tokyo VS Avispa Fukuoka
13:00

JPN D1

Shimizu S-Pulse VS Cerezo Osaka
13:00

JPN D1

The birds perched sandstone VS Vissel Kobe
13:00

JPN D1

Yokohama F Marinos VS Kawasaki Frontale
13:00

JPN D1

Nagoya Grampus Eight VS Urawa Red Diamonds
13:00

JPN D1

Yokohama FC VS Consadole Sapporo
13:00

JPN D1

Kashiwa Reysol VS Oita Trinita
13:00

JPN D1

Vegalta Sendai VS Kashima Antlers
13:00

JPN D1

Osaka steel Pakistan VS Shonan Bellmare
13:00

JPN D1

Tokushima Vortis VS Sanfrecce Hiroshima
14:00

KOR D1

Gangwon FC VS Seongnam FC
14:00

CFA

Kunming Zheng He Shipman VS Yanbian Longding
14:00

CFA

Hunan Billows VS BaoTou Nanjiao
14:00

KOR D1

Pohang Steelers VS FC Seoul
14:00

KOR D1

Kwangju FC VS Incheon United FC
14:05

AUS D1

Brisbane Roar VS Adelaide United FC
14:30

CHA D1

Sichuan Jiuniu VS Nantong Zhiyun
15:00

CHA D1

Nanjing City VS Zibo Cuju F.C.
16:45

AUS D1

Sydney FC VS New castle
16:45

AUS D1

Melbourne City VS Western United FC
18:00

TUR D1

Alanyaspor VS Sivasspor
18:00

The Arab cup

Jordan VS Morocco
18:30

BUL L

China's Sally VS Beroe Stara Zagora
18:30

TUR D1

Alanyaspor VS Sivasspor
18:30

BUL L

China's Sally VS Beroe Stara Zagora
19:00

RUS D1

Krylya Sovetov Samara VS CSKA Moscow
19:15

Indonesia Super

Persebaya Surabaya VS Barito Putera
19:30

CHA D1

Suzhou Dongwu VS Beijing BeiKong
19:30

CHA D1

Shaanxi Chang an Athletic FC VS Liaoning Shen Yanghong luck
19:35

CHA D1

Arsenal VS Meizhou hakka
20:30

GER D2

SV Sandhausen VS SC Paderborn 07
20:30

GER D2

Hansa Rostock VS Because Gore Hotel
20:30

GER D2

Nurnberg VS Gao Shiding Kiel
20:30

ENG

West Ham United VS Chelsea FC
20:30

ENG LC

Coventry VS West Bromwich(WBA)
21:00

ITA D2

Mr Text Joe VS Pordenone Calcio SSD
21:00

SPA D1

Sevilla VS Villarreals
21:00

TUR D1

Trabzonspor VS Adana Demirspor
21:00

ITA D2

Secco's chat VS Cremonese
21:00

ITA D2

Crotone VS Spal
21:00

TUR D1

Trabzonspor VS Adana Demirspor
21:00

The Arab cup

Lebanon VS Algeria
21:00

BUL L

Levski Sofia VS Botev Plovdiv
21:00

ROM D1

Cindy's brother west VS CFR Cluj
21:00

ITA D2

Frosinone VS Ternana
21:45

Indonesia Super

Madura United VS Persib Bandung
22:00

SWE D1

Varbergs BoIS FC VS Mjallby AIF
22:00

CZE D1

MFK Karvina VS Sparta Praha
22:00

SWE D1

Hammarby VS Kalmar FF
22:00

RUS D1

Spartak Moscow VS FC Terek Groznyi
22:00

SWE D1

AIK Solna VS IK Sirius FK
22:00

ITA D1

AC Milan VS Salernitana
22:00

IND SL

Northeast United VS O high sports competition
22:00

SWE D1

Orebro VS Elfsborg
22:00

SWE D1

Malmo FF VS Halmstads
22:00

Method b

Auxerre VS Caen
22:00

CZE D1

Teplice VS Tescoma Zlin
22:00

SWE D1

Hacken VS Djurgardens
22:00

SWE D1

Ostersunds FK VS Degerfors
22:00

CZE D1

Slovan Liberec VS Hradec Kralove
22:00

SWE D1

IFK Norrkoping FK VS Goteborg
22:30

GER D1

Hoffenheim VS Eintracht Frankfurt
22:30

GER D1

Mainz 05 VS Wolfsburg
22:30

GER D1

Bayer Leverkusen VS Greuther Furth
22:30

GER D1

Augsburg VS Bochum
22:30

GER D1

Arminia Bielefeld VS Koln
23:00

ENG

Southampton VS Brighton Hove Albion
23:00

ENG

Newcastle United VS Burnley
23:00

ENG

Wolves VS Liverpool
23:15

SPA D1

Barcelona VS Real Betis
23:15

BEL D1

Oud Heverlee VS Gent
23:15

GRE D1

atlas VS Apollon Smirnis
23:15

ITA D2

Lecce VS Reggina
23:15

GRE D1

Volos NFC VS Panaitolikos Agrinio
23:30

HOL D1

PSV Eindhoven VS FC Utrecht
23:30

POR D1

CD Tondela VS Moreirense
    球皇直播@2004-2021
    声明:本网资讯仅供体育爱好者浏览,任何人不得将本网资讯用于非法用途,否则责任自负。